Kancelaria Adwokacka Marta Rosińska

Ugoda frankowa Bank Zachodni WBK (Santander Bank Polska)

Jeśli brałeś kredyt frankowy w Banku Zachodnim WBK (obecnie Santander Bank Polska) i zmagasz się z rosnącymi ratami, nasza Kancelaria Adwokacka może Ci pomóc. Specjalizujemy się w negocjacjach ugód frankowych z tym bankiem, dążąc do uzyskania jak najkorzystniejszych warunków dla kredytobiorców. Pierwsza propozycja ugody od banku często nie jest satysfakcjonująca, dlatego warto skorzystać z naszego wsparcia prawnego i wypracować lepsze rozwiązanie.

Kredyt frankowy w Banku Zachodnim WBK – i co dalej?

W kwietniu 2018 roku Bank Zachodni WBK zaproponował na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy zmianę nazwy na Santander Bank Polska S.A. oraz przeniesienie siedziby do Warszawy. Sytuacja frankowiczów pozostała jednak niezmieniona. Wszystkie umowy kredytów frankowych zawarte wcześniej z Bankiem Zachodnim WBK pozostały ważne i wiążące dla Santander Bank Polska. Frankowicze, którzy zaciągnęli kredyty we frankach w dawnym BZ WBK, nadal mają możliwość negocjowania ugód lub dochodzenia swoich roszczeń na drodze sądowej przeciwko Santander Bankowi.
W naszej kancelarii oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania z mediacji oraz negocjacji ugody bankowej. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości prawa możemy efektywnie reprezentować Twoje interesy w rozmowach z bankiem. Celem jest osiągnięcie jak najlepszych warunków finansowych dla naszych klientów. W sytuacjach, gdy mediacje nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, świadczymy również usługi reprezentacji przed sądami.

Nasze doświadczenie w negocjacjach

Nasza Kancelaria ma bogate doświadczenie w negocjowaniu ugód frankowych z bankiem Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK). Wielokrotnie udawało nam się wypracować korzystniejsze warunki dla klientów, niż te zaproponowane przez bank. Jeśli istnieją ku temu przesłanki, rekomendujemy wszczęcie procesu i reprezentujemy swoich klientów na każdym etapie postępowania. Należy pamiętać, że 95% wyroków sądowych w sprawach frankowych jest prokonsumenckich, a koszty sądowe pokrywa strona przegrana.
Formularz kontaktowy

    Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24h