Kancelaria Adwokacka Marta Rosińska

Ugoda frankowa Bank Millennium

W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Marty Rosińskiej specjalizujemy się w rozwiązywaniu spraw dotyczących kredytów frankowych udzielanych przez Bank Millennium. Jeśli posiadasz kredyt hipoteczny denominowany lub indeksowany do franka szwajcarskiego w tym banku i zmagasz się z rosnącym zadłużeniem, pomożemy Ci wypracować korzystne warunki ugody. Zaufało nam wielu klientów, którym udało się znacząco poprawić warunki swoich kredytów. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, wejdziemy także na drogę sądową.

Skuteczne negocjacje z Bankiem Millennium

Negocjacje z Bankiem Millennium wymagają przygotowania i determinacji. Instytucja finansowa będzie dążyć do ochrony własnych zysków, dlatego tak ważne jest posiadanie wsparcia prawnego. Wspomniany bank znajduje się w gronie trzech instytucji najczęściej pozwanych przez osoby posiadające kredyty frankowe, a większość wyroków rozstrzygana jest na korzyść kredytobiorców. Jeśli posiadasz kredyt we frankach, istnieje duża szansa, że Bank Millennium może zaproponować Ci ugodę w związku z obecnymi problemami związanymi z tymi produktami finansowymi i licznymi przegranymi procesami. Czy warto się godzić na warunki banku?
Z pewnością można wynegocjować lepsze warunki ugody, niż te zaproponowane przez bank. Jeśli bank nie zaproponuje satysfakcjonujących warunków, warto skierować sprawę na drogę postępowania sądowego. Doświadczony prawnik zwiększy szanse na maksymalnie korzystny wyrok sądowy, obejmujący np. zwrot nienależnie pobranych kwot wraz z odsetkami. Jeśli jednak nie masz czasu na spór sądowy ugodowe rozwiązanie może być szybszą i mniej stresującą alternatywą, choć nadal powinno być dokładnie przeanalizowane przez prawnika.

Czy warto samodzielnie wnosić pozew przeciwko bankowi?

Zastanawiasz się, czy samodzielne toczenie sporu z bankiem ma sens? Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że zarówno mediacje, jak i proces sądowy z instytucją finansową bywają trudne i skomplikowane. Bank Millennium, podobnie jak inne duże banki, dysponuje zespołem prawników, co stawia indywidualnych kredytobiorców w trudnej pozycji. Współpraca z doświadczoną kancelarią frankową może znacznie zwiększyć szanse na pomyślny wynik sprawy.
Formularz kontaktowy

    Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24h